Kapela

 

13600244_10205026502502360_6361908199600967431_n

 

Martin Bednář

(Martin) hlavní zpěv, saxofon

 

Marek Ctibor

(Ctirad) kytara, zpěv

 

Vít Sechovec

(Víťa) kytara, zpěv

 

Štěpán Bartoš

(Bárty) bicí, zpěv

Kapela pod názvem Náhodný Výběr vystupuje od roku 2014. V tomto roce vydala své debutové album Napadla mě melodie, ke kterému byly natočeny dva videoklipy na písně Romantička a Je to jenom hra.  V roce 2016 kapela vydala své druhé CD s názvem Láskyplní, ke kterému natočila nejnovější videoklip Vzpomínám. Od svého vzniku odehrála přes 200 větších i menších koncertů po celé České republice. Kapelní motto zní: baví nás hrát a za svojí tvorbou si stojíme a věříme v ní. Máme své sny a cíle, za kterými si jdeme. Někdy to jde hůř a někdy líp… ;-).

Historie:

rok 2014 Do kapely přichází kytarista Vít Sechovec a kapela se přejmenovává na Náhodný Výběr. Se změnou názvu přichází i změna stylu na pop-punk. Během celého roku skládá vlastní písně, které nakonec vychází na debutovém albu Napadla mě melodie. Kapela odehraje celkem 21 převážně menších koncertů. Avšak objevují se zde i první větší festivaly.

rok 2015 Začátkem roku 2015 kapela vydává svůj první hudební videoklip k písni Romantička, který je nasazen do hitparád Andělská 20 na internetové TV Slušnej kanál, do Andělské 20 na rádiu Rock Zone a do hitparády Maxmusic. Ve všech hitparádách se Romantička dostává na první místo.  Během roku kapela odehraje 47 koncertů a zahraje si na velkých festivalech v jižních Čechách jako jsou Přeštěnice, Footfest a plní si tak jeden ze svých snů. Koncem roku kapela vydává svůj druhý videoklip k písni Je to jenom hra a z kapely odchází na vlastní přání baskytarista Daniel Kysilka. Jeho místo ještě téhož roku nahrazuje Marek Havelka.

rok 2016 Rok 2016 je ve znamení koncertů a kapela jich odehraje nejvíce ve své historii. Celkem  71 koncertů po celé České republice. Začátkem roku kapela vyráží do studia nahrát svou druhou studiovou desku. Ta nese název Láskyplní a vychází 1. července, kdy je pokřtěna kamarády z kapely OVOCE na křtu v Soběslavi. Festivalovou sezónu kapela odehraje již s novou deskou a opět se zde objevují velké festivaly na jihu Čech, ale i festivaly ve zbytku republiky. Píseň Je to jenom hra je nasazena do 12 rádií po celé České republice a objevuje se i v hudební televizi OČKO. Některé písně z nového CD Láskyplní jsou také nasazeny do rádií. Ke konci roku kapela vyráží na své první tour s kapelou Brutální jahoda. Tour s názvem BRUTÁLNÍ VÝBĚR TOUR obsahuje 11 koncertů po celé České Republice.

rok 2017 Kapela vyráží na miniturné s kapelou TommyPoser, kdy odehraje 3 společné koncerty. Začátkem února vyráží na další turné s kapelou Alkehol, která slaví 25 let na scéně. Společně odehrají 10 koncertů po celé České republice. Během léta kapela objíždí festivaly po celé republice, avšak stihne odjet i miniturné Ráno mě nebuď tour s kamárady z Brutální Jahody. Společně odehrají 3 koncerty v kempech podél Vltavy, kdy během dne jedou kapely s fanoušky řeku Vltavu na raftech. Začátkem října vyráží kapela na Úplně normální tour s nejdelším názvem, které jede společně s kapelami Civilní Obrana a Covers for lovers. Tour čítá 9 koncertů po celé republice.

rok 2018 V lednu kapela vydává videoklip k písni Vzpomínám z druhého alba a začátkem února vyráží na celorepublikové tour s kapelou Tommy Poser. Koncem února vydává singl Snad jen sbohem z třetího připravovaného alba. Z kapely odchází baskytarista Marek Havelka. Jako záskok na baskytaru vypomáhá v kapele Eliška Kondelíková. Během jara a léta kapela ve čtyřčlenné sestavě nahrává materiál na třetí album a vydává nový singl Černá ovce.

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain