Nový videoklip Útěk domů

„Chceme poukázat na jednu z nejvýraznějších vlastností naší kapely – na fakt, jak moc odlišné životy žijeme, jak moc se lišíme jeden od druhého. Vlastně ani neposloucháme stejné kapely, částečně ani stejné žánry. Ty vztahy mezi námi by neměly fungovat. Jenže fungují výborně, naše tolik různé cesty se večer scházejí na koncertech, a najednou fungujeme ne jako pět jednotlivců, ale jako jedna kapela.

Tohle je znát i v naší tvorbě, protože když vezmete jeden nápad, a proženete ho skrz pět různých hlav, které ho každá vidí jinak, dohromady z toho vznikne… právě Náhodný Výběr. A najít se v tom může skoro každý, protože my se v tom také najdeme všichni, a to už je docela široký záběr různých povah a osobností,“ uvádí klip sama kapela.

V klipu se objevují nejen známé tváře české hudební scény – kupříkladu Pekař, Láska či Zdeněk Ledvinka – ale i další přátelé kapely či přítelkyně jednotlivých členů. „Všem zúčastněným veliký dík! Mít v klipu přátele je pro nás významné i z osobní stránky, bylo pro nás důležité ukázat, že naše životy nejsou zdaleka jen o nás, že to celé rozhodně není jen kapela proti zbytku světa,“ vzkazuje kapela. „Jo, a celé tohle je jen začátek. Tak nás sledujte dál.“